Місцеві жителі хочуть заборонити в аеропорту "Київ" злети та посадки літаків у нічний час

Місцеві жителі хочуть заборонити в аеропорту "Київ" злети та посадки літаків у нічний час

Місцеві жителі пропонують заборонити польоти вночі в міжнародному аеропорту "Київ" ім. І. Сікорського (Жуляни). Про це йдеться в петиції №8222 на сайті Київської міської ради .

"В Європейських країнах діють норми на шумове забруднення. Необхідно заборонити нічні польоти, а особливо експлуатацю літаків, які створюють шум, що перевищує шумові норми", - йдеться в петиції.

Як зазначає автор петиції, літаки пролітають над житловими будинками, дитячими садками, школами.

"Неможливо звикнути до шуму, особливо до того, який піднімає Boeing", - журиться автор.

В результаті проживання в зоні транспортного коридору в Жулянах стає небезпечним і нестерпним. Адже, як то кажуть в петиції, спочатку аеропорт був побудований за околицями міста, а тепер житловий сектор оточує його з усіх боків.

"Шум негативно впливає на нервову систему, може призвести до серцево-судинних захворювань, виразкової хвороби, порушень обмінних процесів", - наголошується в зверненні.

Петиція була подана 6 вересня і за цей час набрала більше 800 підписів при 10 тис. необхідних. Загалом голосування за петицію триватиме 3 місяці.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x