МАУ збільшила регіональний флот до шести літаків

МАУ збільшила регіональний флот до шести літаків

МАУ розширила свій регіональний флот до шести літаків, отримавши перший Embraer 195 12 березня, повідомляє avianews.

Уже ввечері 13 березня повітряне судно здійснило перший комерційний рейс під позивними МАУ з київського аеропорту Бориспіль до Чернівців.

Літаку присвоєна реєстрація UR-EMG. Він випущений в 2007 році, раніше виконував польоти в Royal Jordanian Airlines і BoraJet.

Салон повітряного судна має компоновку на 116 крісел. У 2019 МАУ планує отримати другий літак цієї ж моделі.

Авіалайнери Embraer 195 будуть заміною літаків Boeing 737 Classic, експлуатацію яких МАУ припинила в 2018 році.

«Така заміна, зокрема, буде особливо актуальна на внутрішніх рейсах, оскільки не всі регіональні аеропорти України на даний момент здатні приймати більш важкі і пасажиромісткі літаки Boeing 737-800 Next Generation», - прокоментувала надходження Embraer 195 директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

В даний час регіональний флот МАУ складається з п'яти 104-місцевих літаків Embraer 190 і одного 116-місцевого Embraer 190.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x