МАУ в 2019 році сповільнить темпи розвитку, щоб впоратися зі збитковістю

МАУ в 2019 році сповільнить темпи розвитку, щоб впоратися зі збитковістю

МАУ в 2019 році має намір сповільнити темпи розвитку, щоб стабілізувати ситуацію і повернутися до прибутковості. Про це інформує avianews.

«Цей рік ми називаємо роком стабілізації. Вона спрямована на те, щоб забезпечити позитивний результат року. 2018 рік став другим поспіль збитковим роком для нашої авіакомпанії, але це та ціна, яку платимо за розвиток мережі, перевезень, оновлення та розширення флоту в дуже несприятливих економічних і геополітичних умовах », - заявив на прес-конференції в Києві президент МАУ Юрій Мірошников.

У числі негативних факторів, які позначилися на рентабельності компанії в 2018 році, Юрій Мірошников назвав зростання цін на авіапаливо, високу вартість аеронавігаційного обслуговування в районі аеродрому в українських аеропортах, складну геополітичну обстановку, через яку літаки МАУ змушені облітати значні території, і великі затримки з постачанням далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER.

«Літаки дорогі, складні. Ми не могли дозволити продавати ємності цих літаків тільки в момент, коли вони надійдуть в наш флот - все це робилося заздалегідь, на плановій основі. Затримки привели до досить серйозних наслідків як з точки зору фінансових втрат, так і незручностей для пасажирів, необхідності платити їм компенсації і пересаджувати на інші рейси. Це було пов'язано з тим, що наш основний тип далекомагістральних судів раніше - Boeing 767 - має на 100 крісел менше », - пояснив Юрій Мірошников.

За його словами, в 2019 році авіакомпанія має намір зосередиться на відновленні флоту, а не його збільшенні.

Також буде припинено розширення маршрутної мережі - МАУ має намір відкрити тільки один новий рейс - Київ-Ізмір.

За підсумками року авіаперевізник розраховує збільшити пасажиропотік на 8-10%, що буде досягнуто за рахунок більш інтенсивного використання існуючого парку і завантаження літаків.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x