МА «Бориспіль» в два рази підняв вартість парковки поряд з терміналом F

МА «Бориспіль» в два рази підняв вартість парковки поряд з терміналом F

Аеропорт Бориспіль підняв в два рази годинний тариф на стоянці поруч з відкритим 31 березня терміналом F і змінив принципи тарифікації. Про це повідомили avianews в довідковій службі.

З 1 квітня плата збільшена до 20 грн за годину, при цьому знижки за тривале перебування на парковці скасовані. Таким чином, ціна за добове перебування на стоянці складає 480 грн, тижневе - 3 360 грн.

До розконсервації терміналу F парковка використовувалася як майданчик для тривалого зберігання автомобілів з тарифом 10 грн на годину і 60 грн на добу.

Стоянки з більш дешевими тарифами розташовані на видаленні в кілька сотень метрів від терміналу. На них плата за перебування автомобіля становить 15 грн на годину і 80-150 грн на добу.

В даний час термінал F обслуговує рейси авіакомпаній Ryanair, Laudamotion, Bravo Airways, SkyUp, «Буковина» і Yanair.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x