Lufthansa Group запустила чат-боти, які вміють перебронювати авіаквитки

Lufthansa Group запустила чат-боти, які вміють перебронювати авіаквитки

Lufthansa Group запустила чат-ботів в додатку Messenger соціальної мережі Facebook, які вміють вносити зміни в бронювання. Про це інформує avianews.

У компанії відзначають, що подібний функціонал для чат-ботів реалізований вперше в світі.

Бот Еліза буде допомагати пасажирам Lufthansa, Неллі - Swiss, Марія - Austrian Airlines. Назви підібрані в честь імен перших стюардес авіакомпаній.

Чат-боти можуть відповідати на прості питання, надавати інформацію про статус рейсу. Якщо рейс скасовано або затримано, а пасажир запізнився на пересадку, він може використовувати чат-боти для внесення власних змін до бронювання, побачити внесені автоматично зміни або вибрати один із запропонованих альтернативних варіантів.

У Lufthansa Group відзначають, що нова послуга дозволить розвантажити роботу колл-центрів. Живі співробітники будуть залучатися в разі, якщо чат-бот не зможе допомогти пасажиру.

На даний момент взаємодія з чат-ботами можливо тільки на англійській мові. Надалі компанія обіцяє розширити функціонал. Вони зможуть розсилати push-повідомлення про затримку, скасування рейсу або зміну виходу на посадку.

Доступ до чат-ботів можливий при використанні коротких адрес lh.com/bot для пасажирів Lufthansa, swiss.com/bot - Swiss і austrian.com/bot для Austrian Airlines.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x