Літаки марки Boeing почнуть ремонтувати в Україні

Літаки марки Boeing почнуть ремонтувати в Україні

Державние підприємство "Завод 410 цивільної авіації" розпочав освоєння послуг з ремонту і технічного обслуговування авіаційної техніки марки Boeing. Про це повідомила прес-служба підприємства.

На території підприємства вже знаходяться два літаки  Boeing 737-500, на яких виконуються роботи з технічного обслуговування та фарбування.

"По завершенні етапу підготовки спеціалістів та сертифікації виробництва, підприємство зможе значно розширити свої можливості, самостійно виконуючи роботи з обслуговування сучасної авіаційної техніки як повноправний гравець на міжнародному ринку", - наголошується в повідомленні.

ДП "ЗАВОД 410 ЦА" має розвинену інфраструктуру підприємства, кваліфікований персонал, сучасні технології та вигідне розташування поруч з Міжнародним аеропортом «Київ».

Завод планує обслуговувати п'ять літаків Boeing-737 в рік з поступовим збільшенням до 2024 року до 40 літаків на рік.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x