КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" збирається створити міжнародний аеропорт

КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" збирається створити міжнародний аеропорт

КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" (Біла Церква Київської обл.) планує створити міжнародний аеропорт, повідомив директор КП Сергій Кандауров, інформує агенство "Інтерфакс-Україна".

"Сподіваюся, що аеродром у найближчому часі стане аеропортом. У п'ятницю в Міністерстві інфраструктури відбулася нарада, де розглядалися перспективи розвитку авіації в Україні. Зокрема, було презентовано пре-ТЕО (попереднє техніко-економічне обґрунтування – ІФ) створення мультимодального транспортного вузла в Білій Церкві. Наявність автотраси, залізниці та аеродрому робить цей вузол дуже перспективним для перевалки вантажу і так далі", - повідомив С. Кандауров на прес-конференції у вівторок.

За його словами, аеродром звернувся до Кабміну з проханням відкрити пункт пропуску через кордон на аеродромі, що дозволить підприємству розвивати аеропорт. С. Кандауров додав, що аеродром безпосередньо межує з митним постом "Біла Церква".

"Технічні характеристики нашої злітно-посадкової смуги дозволяють приймати літаки "Боїнг". Кожен рік з Білоцерківського району за кордон літає понад 218 тис. чол. в одну сторону, стільки ж в іншу. Один (щоденний – ІФ) рейс "Боїнг 737" – це 120 тис. пасажирів в рік і 1000 тонн вантажу. Сподіваємося, проект (створення аеропорту – ІФ) буде рухатися в найближчі рік-два", - зазначив директор білоцерківського аеродрому.

За даними на сайті КП, приблизна вартість створення аеропорту складе EUR52 млн.

Довідково

КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" створено в 2000 році на базі Білоцерківського авіаремонтного заводу" та військового аеродрому Міністерства оборони України. Підприємство розташоване на відстані 80 км від Києва.

В авіаційний комплекс входить аеродром, промислова площадка, два ангари та промислові приміщення.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x