Хакери викрали дані майже 400 тис. клієнтів авіакомпанії British Airways

Хакери викрали дані майже 400 тис. клієнтів авіакомпанії British Airways

База даних клієнтів авіакомпанії British Airways зазнала хакерської атаки. Про це повідомляє агенство "Інтерфакс-Україна", зсилаючись на телеканал "Скай-ньюс".

За його інформацією, хакери викрали інформацію, що стосується платежів за картками близько 380 тис. осіб.

Відзначається, що атака торкнулася клієнтів, які використовували сайт ba.com і мобільний додаток авіакомпанії для бронювання квитків в період з 21 серпня по 5 вересня.

"British Airways зв'язується з постраждалими клієнтами, і ми радимо всім клієнтам, які вважають, що їх міг торкнутися цей інцидент, зв'язатися з їх банками і слідувати їх рекомендаціям", - наводить телеканал витримки із заяви авіакомпанії.

Між тим, представники British Airways запевнили, що викрадені дані включають тільки інформацію за безготівковими розрахунками і не зачіпають паспортні дані клієнтів.

Гендиректор British Airways Алекс Круц вже приніс вибачення всім клієнтам. Він також заявив, що авіакомпанія "дуже серйозно" ставиться до проблеми захисту даних своїх клієнтів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x