Канадська авіакомпанія переходить повністю на електричні літаки

Канадська авіакомпанія переходить повністю на електричні літаки

Канадська авіакомпанія Harbour Air переводить весь свій флот, що складається з 41 гідролітака (гідроплана) на електричну тягу. Про це пишуть elektrovesti.

В даний час це найбільша в Північній Америці авіакомпанія, що працює на гідропланах, перевозить 500 000 пасажирів щорічно, здійснюючи щоденні регулярні рейси між Сіетлом, Ванкувером і іншими містами на узбережжі Британської Колумбії, а також на острів Ванкувер. У рік набігає приблизно 30 тисяч комерційних рейсів.

Для переходу на електрику Harbor Air буде тісно співпрацювати з МagniX, компанією, яка розробила електродвигун потужністю 750 к.с., який в поєднанні з акумуляторною батареєю забезпечить літак достатньою кількістю електроенергії і потужності приблизно на годину польоту.

Тривалість усіх маршрутів Harbour Air не перевищує 30 хвилин, тому електрична технологія ідеально для них підходить.

«Це еволюція транспорту в напрямку електричної тяги. Двигун внутрішнього згоряння практично застарів для подальшого розвитку», - висловив свою думку, засновник і генеральний директор Грега МакДугалл.

З точки зору економіки, вартість переходу на електричну тягу така ж, як і установка турбінного двигуна, але останній суттєво дорожче в обслуговуванні.

Першим переобладнаним літаком буде DHC-2 de Havilland Beaver, комерційний літак на шість пасажирів, який використовується в маршрутній мережі Harbour Air. Авіакомпанія спільно з MagniX планують провести перші льотні випробування повністю електричного літака в кінці 2019 року.

Модифікуючи існуючий флот, Harbour Air створить перший в світі повністю електричний комерційний парк гідролітаків. Авіакомпанія не буде покладатися на викопне паливо і буде працювати з нульовими викидами - значний крок вперед в інноваціях і розвитку авіаційної галузі.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x