Кабмін затвердив фінансовий план «Украероруху» на 2017 рік

Кабмін затвердив фінансовий план «Украероруху» на 2017 рік

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план державного підприємства з обслуговування повітряного руху «Украерорух» на 2017 рік.

Плановий показник чистого прибутку складає 55 мільйонів гривень.

Чистий дохід – 2,4 мільярдів гривень, EBITDA – 223,4 мільйонів гривень, рентабельність EBITDA – 9,4%.

Плановий показник валового прибутку складає 360,6 мільйонів гривень, а фінансовий результат від операційної діяльності має складати 72,371 мільйонів гривень. У 2017 році також очікуються капітальні інвестиції у розмірі 643 мільйонів гривень, з яких 70 мільйонів – від Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку, 216 мільйонів гривень – амортизаційні відрахування, 55 мільйонів гривень – чистий прибуток, 302 мільйони гривень – кошти фонду розвитку підприємства. Про це повідомляється у пояснювальній записці до фінансового плану.

Пояснювальна записка також містить інформацію стосовно суми витрат та чистого прибутку. На 2017 рік заплановано 2,584 мільярдів гривень витрат. Чистий прибуток має зрости на 84,4% порівняно з 2016 роком.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x