Інфраструктурний екскурс в МА «Бориспіль» (фоторепортаж)

Інфраструктурний екскурс в МА «Бориспіль» (фоторепортаж)

17 серпня 2017 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запросив нас в гості, щоб розповісти яким він буде через 5 років.

Все що побачили та почули розповімо і вам.

Розширення зони отримання багажу внутрішніх рейсів (568,2 м2)

Враховуючи зростання кількості пасажирів, виникла потреба у створенні окремої зони «приліт» для внутрішніх рейсів та введення в дію видаткового транспортера , як транспортера для обслуговування пасажирів міжнародних рейсів в терміналі D.

Тому саме зараз, в МА «Бориспіль» проводяться роботи з розширення зони видачі багажу та перенос зони видачі багажу внутрішніх рейсів до одноповерхової споруди багажного відділення. Ця споруда багажного відділення представляє собою прибудову до терміналу «D» та має в плані розміри 35,2х12,5м.

Добудова процесору терміналу «D» (25 000 м2)

Постійно зростаючий пасажиропотік приводить до необхідності реконструкції центральної частини (процесору) будівлі пасажирського терміналу «D». Але ця реконструкція буде можлива тільки після введення в експлуатацію багаторівневого паркінгу, адже зараз на місці майбутньої добудови – паркують машини.

Розширення термінального комплексу надасть додаткову пропускну здатність орієнтовно до +2000 пасажирів на годину «на приліт» та +2000 – «на виліт».

Створення додаткових виходів на посадку (типу «BUS GATE»)

Враховуючи зростання кількості перевізників в сезон літньої навігації, виникла нагальна потреба у розширені зони обслуговування пасажирів, створення додаткових автобусних виходів на посадку та відповідно збільшення пропускної спроможності.

Пасажири, що користуватимуться трьома новими автобусними виходами, будуть потрапляти з 3-го поверху до 1-го за допомогою ліфта, ескалатора або сходів.

Початок будівельних робіт орієнтовно заплановано на 21 серпня 2017 року.

Розширення зони обслуговування трансферних пасажирів в терміналі «D» (1779,7 м2)

Розпочалось виконання робіт з розширення зони обслуговування трансферних пасажирів, які передбачають розширення трансферної зони між авіамостами №5 та №6 в рівнях другого та третього поверхів існуючого терміналу з метою встановлення додаткових пунктів контролю на авіаційну безпеку, що збільшить пропускну спроможність до 1 500 трансферних пасажирів на годину-пік. Тобто на другому рівні додаткові пункти контролю, а на третьому площі будуть відводитися під комерційні зони.

Продовження галереї терміналу «D» (40 600 м2) та розширення перону (17,67 га)

Реалізація проекту забезпечить розширення існуючої галереї на орієнтовно 375 метрів, що передбачає створення, як мінімум 8 додаткових виходів на посадку через стаціонарні авіамости, створення додаткових комерційних зон та поліпшує рівень обслуговування  пасажирів.

Розрахункова пропускна потужність після введення в експлуатацію об’єкту становитиме 3 700 пас/год(як на приліт, так і на виліт) замість існуючої 3000 пас/год.

Наразі проектна документація проходить експертизу за всіма напрямками.

Реконструкція 2-ї льотної зони

Згідно прогнозів світових агентств, які підтверджуються стратегією розвитку МА «Бориспіль», зростання попиту на пасажирські авіаперевезення призведе до того, що в найближчі 5 років однієї смуги аеропорту буде недостатньо. Тому необхідно вже зараз розпочати технічну підготовку до можливої реконструкції або будівництва другої льотної зони. Згідно аналізів, за останні 7 років, основа смуги вже значно деградувала та через інтенсивну експлуатацію, вже не підлягає ремонту (потрібна заміна).

Добудова багаторівневого паркінгу біля терміналу «D» (орієнтовно +2000 паркомісць)

Проектом передбачено будівництво паркінгу в 2 пускові комплекси загальною місткістю 2038 паркомісць, а саме:

1-й пусковий комплекс – передбачає облаштування 1019 паркомісць, адміністративні приміщення, дворівневий критий пішохідний міст для сполучення паркінгу та терміналу «D», інженерне обладнання

2-й пусковий комплекс – передбачає облаштування додаткових 1019 паркомісць, інженерне обладнання.

Загальний строк виконання робіт, передбачений договором, становить 12 місяців, при цьому на перший пусковий комплекс відведено 10 місяців.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x