ІАТА повідомляє про збільшення вантажоперевезень у 2017 році на 9%

ІАТА повідомляє про збільшення вантажоперевезень у 2017 році на 9%

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) опублікувала дані про світовий ринок вантажних авіаперевезень за попередній рік. Вони показують, що попит, виміряний у тонно-кілометрах (FTK), в 2017 році збільшився вдвічі більше, ніж середній річний темп, досягши 9% зростання.

9 відсотків зростання стало найбільшим показником зростанням, зареєстрованим з 2010 року. Потужність транспорту, вимірювана в тонно-кілометрах вантажів (АФТК), зросла на 3% в 2017 році. Це був найповільніший приріст з 2012 року. Зростання попиту перевищило триразове збільшення виробничих потужностей.

- Перевезення повітряного вантажу досягло найбільшого зростання після відновлення світової фінансової кризи в 2010 році. Попит збільшився на 9 відсотків, що вплинуло на всю галузь, як з точки зору вантажомісткості, так і з боку пасажирів. Авіаційний вантаж - це все ще дуже складний і конкурентний бізнес, але розвиток подій у 2017 році показує позитивні зміни, які ми чекали давно, - сказав Олександр де Джуніак, генеральний директор IATA.

- Прогнози на перевезення вантажу в 2018 році є оптимістичними. Ми бачимо зростаючу потужність у міжнародній електронній торгівлі та транспортуванні важливих товарів за критеріями часу доставки або температури, у якій їх можна транспортувати (наприклад, фармацевтичні препарати). Ми очікуємо 4,5%. зростання попиту в 2018 році - додав де Юньяк.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x