Грузинська Myway Airlines виконала перший рейс в аеропорт Бориспіль (Відео)

Грузинська Myway Airlines виконала перший рейс в аеропорт Бориспіль (Відео)

Сьогодні, 5 жовтня 2018 року, авіакомпанія «Myway Airlines» виконала перший рейс із Тбілісі в аеропорт «Бориспіль».

Boeing 737-800 з 145 пасажирами, який прилетів з грузинської столиці, в Києві зустріли символічною водяною «веселкою» .

На початковому етапі авіакомпанія «Myway Airlines» виконуватиме два рейси на тиждень, по понеділкам та п’ятницям, на повітряному судні Boeing 737-800. Із 24-го жовтня «Myway Airlines» додасть ще один рейс щосереди.

Вильоти з Києва о 13:00 (14:00 до 28 жовтня), вильоти з Тбілісі - о 11:00. Час у дорозі становитиме близько 3 годин. На лінії будуть задіяні літаки Boeing 737-800, що передбачають розміщення 170 пасажирів.

Квитки на нові рейси Київ-Тбілісі продаються за ціною від 150 євро в обидва боки з урахуванням зборів, перевезення 25 кг багажу і харчування.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x