Гендиректор аеропорту Бориспіль заявив про можливий колапс через Ryanair

Гендиректор аеропорту Бориспіль заявив про можливий колапс через Ryanair

Лоу-кост Ryanair може створити колапс в аеропорту Бориспіль через бажання літати в годинни з піковими навантаженнями, повідомив в інтерв'ю Ліга.Бізнес гендиректор Борисполя Павло Рябікін, але Міністр інфраструктури України заперечує ймовірність ризиків для початку роботи Ryanair в аеропорту "Бориспіль".

В кінці жовтня авіакомпанія Ryanair офіційно починає польоти в Україну. З 23 березня на сайті лоукостера відкрито продаж квитків на рейси по 15 напрямках з аеропортів Бориспіль і Львів.

«Прилітаючи в пікові години, вони створять колапс в аеропорту і фізично не зможуть прилетіти і полетіти за бажані ними 35 хвилин. Їм доведеться простоювати дві години, тому що потрібно буде чекати вільного автобуса, гейта, стоянки тощо», — заявив Рябікін.

За його словами, Ryanair почав продаж квитків не отримавши погодження слотів (тимчасових проміжків в аеропорту, коли можливо обслуговування) у Борисполі.

«Можу спрогнозувати, що часові проміжки, які вони вказують у системі продажів як час вильоту з Борисполя, нами не можуть бути надані, тому що вони збігаються з періодами ранкових і вечірніх пікових польотів. В ці відрізки навіть зараз йде перевищення пропускної спроможності аеропорту на годину-дві. Тим не менше компанія вказує саме той час, який ми їм не підтверджували», — зазначив Рябікін.

Голова Борисполя підкреслив, що аеропорт направив лоу-косту два листи, де вказав блоковані часові відрізки — коли підприємство не можемо обслужити авіаперевізника через підвищене завантаження.

«Також ми відразу сказали, що проблема знімається, як тільки вони відкривають 15 щоденних рейсів з Борисполя. Тоді ми зможемо спеціально під них відкрити термінал F. Це мінімальна кількість рейсів для його беззбиткової експлуатації. А поки пропонуємо термінал D, але там слоторегулююча ситуація», — сказав Рябікін.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заперечує ймовірність будь-яких ризиків для початку роботи ірландської лоу-кост авіакомпанії Ryanair в міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київ).

Про це міністр повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи висловлювання глави аеропорту Павла Рябікіна.

"Все буде добре", - коротко сказав глава Мінінфраструктури.

Нагадаємо, що 21 березня Україна успішно завершила переговори з однією з найбільших лоу-кост авіакомпаній Європи Ryanair.

23 березня глава Ryanair Майкл О'Лірі підписав договори з аеропортами "Бориспіль" та "Львів" і анонсував відкриття 10 маршрутів з Києва і п'яти зі Львова восени 2018 року.

Довідка

Ryanair - ірландська авіакомпанія, найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі. Обслуговує понад 1,6 тис. напрямків між 180 аеропортами в 28 європейських країнах і Марокко, здійснюючи більш ніж  1,6 тис. рейсів на добу.

Основний аеропорт-хаб для авіакомпанії - лондонський Станстед. Найбільш завантаженим і прибутковим рейсом авіакомпанії є маршрут Лондон-Дублін.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x