Флот компанії SkyUp поповниться трьома літаками Boеing до кінця травня

Флот компанії SkyUp поповниться трьома літаками Boеing до кінця травня

Протягом квітня і травня український лоукостер SkyUp Airlines очікує поставку трьох повітряних суден Boеing. Про це повідомили в авіакомпанії.

9 квітня 2019 вже прибув літак Boeing 737-700 NG (рік виробництва - 2004, бортовий номер UR-SQE) у фірмовій лівреї ФК «Шахтар». У цьому ж місяці на даному ВС буде проведена заміна крісел. Повітряне судно буде виконувати рейси як для футбольного клубу, так і пасажирські рейси авіакомпанії.

Найближчим часом очікується прибуття літака Boeing 737-800 NG 2004 року випуску, який буде обслуговувати регіональні аеропорти. Крім того, флот авіакомпанії поповниться резервним судном Boeing 737-800 NG 1999 року випуску. Літак забезпечить резервування основного флоту, а також буде виконувати Ad-Hoc чартери, тобто разові чартери на замовлення корпоративних клієнтів.

«Одним з головних завдань залишається поліпшення дисципліни виконання рейсів. Наш швидкий розвиток не повинен впливати на затримку рейсів, тому ми продовжуємо над цим працювати, в тому числі за рахунок збільшення власного флоту », - зазначив генеральний директор SkyUp Airlines Євген Хайнацький.

Таким чином флот авіакомпанії налічуватиме 8 літаків на період літнього сезону 2019.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x