Директор Украероруху підсумував проведення фіналу ЛЧ УЄФА 2018

Директор Украероруху підсумував проведення фіналу ЛЧ УЄФА 2018

Вчора на спільній прес-конференції, яку організувала КМДА в Укрінформі, за підсумками роботи під час проведення фіналу ЛЧ-2018 директор Украероруху Дмитро Бабейчук подякував усім авіадиспетчерам за злагоджену роботу 25-27 травня 2018 року!

Дмитро Бабейчук, директор Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух):

"Наша система спрацювала на всі 100%. Диспетчери Украероруху забезпечили обслуговування повітряного руху та безпеку у повітряному просторі. Усі обмеження були ефективно застосовані, а потім зняті, ті, які стосувалися зони проведення фіналу. Відповідно, навантаження потрійне по «Жулянах» та подвійне по Бориспільському аеровузлу було опрацьоване нашими службами обслуговування повітряного руху без зауважень. Основна проблема була, або, скажемо, наші негативні сподівання, - це на затримки, які можливі були по причинах: по-перше, індустріальні хакси (hacks) в Європі, по-друге - погодних умов. І таки вони були, це був факт, це була реальність на вихідні, на 26-те, 27-ме, диспетчери Марсельського центру "Прованс" оголосили страйк суто по внутрішніх, з внутрішніх обставин, обмежили повітряний рух на 50, потім, ми домовилися, на 60%. Я був на прямому зв’язку з директором Євроконтролю по нетворк-менеджменту, також з керівником операційних питань французької служби повітряного руху. вони за нашим проханням застосували пріоритетність для рейсів, які прямували з Великої Британії та з Іспанії на фінал Ліги Чемпіонів і не відчули особливих затримок. Затримки були в лімітах норми, яка не пов’язана з підвищеною інтенсивністю польотів. Також хочу сказати, що обсяги повітряного руху в цей день по Бориспільському аеропорту перевищили нормальні обсяги довоєнного часу. Ви знаєте, в нас повітряний рух впав майже на 70, більше, ніж на 70% у 16-му році, зараз в нас є відновлення повітряного руху, але він досі 50% складає від довоєнної норми. А в ці дні ми працювали навіть з перевищенням середніх показників 13-го року і це показало, що наші системи працюють, це був такий стрес-тест для нас, що ми готові до відновлення повітряного руху, що якщо буде геополітична ситуація складатися таким чином, що повітряний рух буде повертатися в повітряний простір України, наша система здатна забезпечити безпечне обслуговування повітряного руху. Також хочу подякувати нашим колегам-диспетчерам, як цивільним, так і військовим. Наша об’єднана цивільно-військова система спрацювала на 100% . Так, не було жодної проблеми в координації і ми забезпечили своєчасне прибуття і вибуття усіх повітряних суден з основних аеропортів, які приймали уболівальників на фінал Ліги Чемпіонів".

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x