Державна авіаційна служба України отримала Громадську раду

Державна авіаційна служба України отримала Громадську раду

30 березня Державна авіаційна служба України отримала Громадську раду. Майже 2/3 складу якої представлено новими учасниками, тобто таких що раніше не були в її складі.

До участі в установчих зборах Громадської ради були допущені представники 26 інститутів громадянського суспільства, 25 з яких прийшли у визначений час та прийняли участь в засіданні.

На своєму засіданні Громадська рада обрала свій керівний склад:

Голова – Резнік В.П. (Первинна профспілкова організація «Одеський авіаційний завод»)

Заступники Голови – Щербина М.М (Громадська спілка «Українська авіатранспортна асоціація»), Неділько С.М. (Первинна профспілкова організація Кіровоградської льотної академії НАУ)

Секретар - Долінце Б.І. (Інститут менеджменту та стратегій).

"Установчі збори пройшли прозоро і відкрито, тому є сподівання, що і наступні робочі засідання матимуть таку ж тенденцію.", - так прокоментував установчі збори Громадської ради Володимир Наумов, Голова ради ГО "Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури", що також був обраний до Громадської ради Державної авіаційної служби України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x