Державіаслужба повідомляє про пожвавлення ринку внутрішніх авіаційних перевезень

Державіаслужба повідомляє про пожвавлення ринку внутрішніх авіаційних перевезень

Як повідомила Державна авіаційна служба України, минулого року регулярними внутрішніми рейсами було перевезено 930, 9 тис. пасажирів. У порівнянні з 2016 роком, ця цифра є більшою на 17,6%.

 "Протягом року тривала активізація регулярних перевезень у межах України. Регулярні внутрішні пасажирські перевезення між 9 містами України виконували п'ять вітчизняних авіакомпаній: перевезено 930,9 тис. пасажирів, що на 17,6 відсотка більше порівняно з 2016 роком", - відзначає у своєму повідомленні керівництво ДАСУ.

Минулого року пасажирські перевезення здійснювали цілих 18 українських авіакомпаній, що дійсно може свідчити про поступове пожвавлення вітчизняного авіаційного ринку.

Статистичні дані Державіаслужби говорять про те, що за 2017 рік 93%  загальних обсягів пасажирських перевезень здійснено п'ятьма провідними авіаперевізниками. Крім авіакомпанії «МАУ», провідні позиції тримають такі компанії, як «Роза вітрів», «Азур Ейр Україна», «Атласджет Україна» та «Браво». 

З огляду на тенденції, можна говорити про те, що незабаром на ринок внутрішніх авіаційних перевезень чекає піднесення, а більшість вітчизняних компаній літатимуть не лише за популярними міжнародними напрямками, але й між містами України. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x