Через заборону польотів старими літаками, МАУ виведуть з експлуатації сім Boeing

Через заборону польотів старими літаками, МАУ виведуть з експлуатації сім Boeing

Державіаслужба позбавить ліцензії літаки, що експлуатуються більше 20 років. 

Середній вік парку Міжнародних авіаліній України наразі становить 11,3 років. Вік семи літаків з 45 - перевищує 20 років. Про це повідомили у прес-службі авіакомпанії, інформує ТСН.

Зазначається, що три середньомагістральні літаки Boeing 737-300/500 до кінця поточного року будуть виведені з експлуатації, також і чотири далекомагістральних Boeing 767-300ER поступово виведуть з флоту.

"У парку МАУ також налічується 30 середньомагістральних літаків нового покоління Boeing 737-800/900, середній вік яких складає 8,7 років, а також 5 Embraer 190 віком 5-6 років. Кожні два роки МАУ підтверджує експлуатаційну безпеку флоту, проходячи аудит IOSA (IATA Operational Safety Audit). Останній раз сертифікат IOSA компанія отримала минулого року", - зауважили у МАУ. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x