Через корупцію аеропорт Жуляни втратив близько 257 млн гривень

Через корупцію аеропорт Жуляни втратив близько 257 млн гривень

Як повідомляє офіс Держаудитслужби, комунальне підприємство Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) недоотримав через корупцію прибуток загальною сумою близько 257 млн гривень. Таке сталося внаслідок серйозних порушень у фінансовій діяльності аеропорту.

Відповідно до результатів аудиту за період з 01.01.2014 по 30.09.2017 основні проблеми в аеропорту виникли через непрозорі умови співпраці з одним із перевізників – авіакомпанією «Майстер-авіа». Через те, що аеропорт надавав компанії незаконні преференції з аренди майна та здійснення діяльності на території аеропорту, підприємство недоотримало 108 млн грн.

Близько 23 млн грн «Жуляни» втратили через низькі орендні ставок для «Майстер-авіа», ще 42 млн грн було втрачено під час передачі в користування компанії об'єктів служби паливно-горючих матеріалів.

Близько 30 млн грн не потрапили до бюджету аеропорту після реструктуризації боргу «Майстер-авіа», без урахування показників інфляції та коливання курсу валют. Аудитори встановили, що ще 4 млн грн обійшлася аеропорту відстрочка платежів для цієї ж компанії.

Більше того, в аудиторському звіті ставиться під сумнів законність виплати заробітної плати у розмірі 41 млн гривень працівникам, що працюють за сумісництвом на двох роботах – в аеропорту та в авіакомпанії «Майстер-авіа».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x