Через Covid-19 МАУ має намір звільнити 900 співробітників

Через Covid-19 МАУ має намір звільнити 900 співробітників

У Міжнародній авіакомпанії МАУ розпочався процес звільнення 900 співробітників, про це повідомила прес-служба компанії. На сайті вказано, що процес скорочення робітників відбувається через закриття авіасполучення у зв’язку з Covid-19.

"Зараз менеджмент компанії вживає всіх можливих заходів по скороченню витрат і генерування доходів від разових рейсів. Наша мета - зберегти компанію і ключовий персонал, зокрема льотний. На превеликий наш жаль, істотне зниження обсягів діяльності авіакомпанії спричинило вимушене скорочення 900 високопрофесійних співробітників МАУ", - заявив президент МАУ Євген Дихне.

Відомо, що на початку 2020 року в авіакомпанії працювало близько 2600 працівників. В першу чергу, скорочення торкнеться бортпровідників та адміністративного персоналу.

Крім того, МАУ має намір скоротити далекомагістральний флот.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x