Частина авіаконцерну «Антонов» може бути приватизована

Частина авіаконцерну «Антонов» може бути приватизована

Павло Букін, директор Укроборонпрому розпровів про плани підприємства продати частину державного авіаконцерну "Антонов" приватним особам. За його словами, такі кроки зможуть пришвидшити розвиток підприємства, хоча воно і зараз є прибутковим.

"Я планую цьогоріч вийти на фінішну пряму, але дуже багато залежить від роботи концерну з Верховною Радою, з Кабінетом міністрів, з профільними комітетами. Ну, і залежить від бажання законодавця", – сказав генеральний директор.

Як відомо, державне підприємство «Антонов» - це український авіабудівний концерн, що об'єднує конструкторське бюро, комплекс лабораторій, експериментальний завод та випробувальний комплекс, для розробки та сертифікації літаків.

У липні 2017 року Кабінет міністрів України прийняв рішення ліквідувати державний авіабудівний концерн «Антонов» з його подальшим переходом у склад Укроборонпрому.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x