Будівництво найбільшого аеропорту у всьому світі завершено

Будівництво найбільшого аеропорту у всьому світі завершено

У Пекіні закінчилось будівництво першого терміналу міжнародного аеропорту «Дасін», загальна площа якого становить понад 1 мільйон квадратних метрів, він найбільший аеропорт у всьому світі.

Відкриття міжнародного аеропорту «Дасін» планується 30 вересня в день річниці заснування Китайської Народної Республіки. За попередніми прогнозами аеропорт зможе обслуговувати понад 600 тисяч міжнародних рейсів на чотирьох злітно-посадочних смугах, а також 72 мільйони пасажирів.

«Термінал аеропорту включає чотири поверхи: перший - для внутрішніх рейсів, що прибувають і видачі багажу; другий - для міжнародних рейсів і, знову ж таки, видачі багажу; третій - для вильотів літаків внутрішнього спрямування; четвертий - для міжнародних вильотів», - розповів, керівник проекту Лі Цзяньхуа.

Відомо, що в планах до 2025 року є побудувати другий термінал, щоб дозволити обслуговувати понад 100 млн пасажирів.

Цікава особливість аеропорту – це те, що він нагадує за формую фенікса, а також він представляє собою найбільшу в світі будівлю, при будівництві якого вдалося обійтися без структурних швів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x