Британська консалтингова фірма Skytrax назвала кращі авіакомпанії 2019 року

Британська консалтингова фірма Skytrax назвала кращі авіакомпанії 2019 року

Британська консалтингова фірма Skytrax назвала найкращою авіакомпанією світу в 2019 році, літаючу в Україні Qatar Airways. Про це інформує avianews.

Друге місце в рейтингу зайняла Singapore Airlines, третє - ANA (All Nippon Airways).

У порівнянні з 2018 роком трійка лідерів не змінилася, проте Singapore Airlines опустилася на другий рядок рейтингу, тоді як Qatar Airways піднялася на одну позицію.

У десятку кращих авіакомпаній світу в 2019 році увійшли також Cathay Pacific Airways, Emirates, EVA Air, Hainan Airlines, Qantas Airways, Lufthansa і Thai Airways.

Кращою авіакомпанією в Європі названа Lufthansa, в Північній Америці - Air Canada, в Південній Америці - LATAM, в Азії - Singapore Airlines, в Китаї - Hainan Airlines, на Близькому Сході - Qatar Airways, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - Qantas Airways, в Африці - Ethiopian Airlines.

У ТОП-3 кращих лоу-костів світу увійшли AirAsia, easyJet і Norwegian. Найбільший бюджетник Європи Ryanair зайняв 9-е місце в загальносвітовому заліку.

Свій рейтинг Skytrax склав після аналізу онлайн-анкет 21,65 млн пасажирів з більш ніж 100 країн. Опитування проводилося з вересня 2018 року по травень 2019 року. Кожен пасажир міг вказати в анкеті будь-яку авіакомпанію, яку він хотів би оцінити. Всього респонденти поділилися своїми враженнями про сервіс понад 300 авіаперевізників.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x