British Airways почне пускати в літак пасажирів з найдешевшими квитками в останню чергу

British Airways почне пускати в літак пасажирів з найдешевшими квитками в останню чергу

British Airways з 12 грудня введе нові правила посадки в літак, згідно з якими пасажири з самими дешевими квитками зможуть пройти на борт тільки в числі останніх, повідомляє avianews.com.

Згідно з інформацією видання Independent, яке отримало доступ до листа з внутрішньої розсилки компанії, пасажирів розділять на п'ять категорій пріоритетності посадки в залежності від класу, статусу в програмі лояльності і ціни квитка. Цей номер буде вказуватися на посадковому талоні незалежно від його типу і місця видачі.

Першими зможуть потрапити на борт авіалайнера пасажири першого і бізнес-класу, а також учасники програми лояльності з рівнем Gold і Silver - їм присвоять категорії посадки 1 і 2.

Номер 3 в черзі на посадку отримають пасажири, які купили квитки в преміальний економічний клас, а номер 4 - пасажири звичайного економічного класу.

Мандрівники, які купили квитки за найдешевшими безбагажним тарифами економ-класу будуть включені в категорію 5 і зможуть піднятися на борт літака в числі останніх.

При цьому авіакомпанія має намір зберегти деякі винятки для пасажирів з дітьми та людей з інвалідністю - їх будуть пускати в салон в числі перших.

Подібне нововведення в British Airways пояснили бажанням прискорити процес посадки, зазначивши, що подібний метод пасадка в літак використовується авіакомпаніями партнерами, наприклад, American Airways, Iberia і Qatar Airways.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x