«Бориспіль» - хаб став на 37% популярнішим серед іноземців

«Бориспіль» - хаб став на 37% популярнішим серед іноземців

У першому півріччі 2017 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» обслугував 4,74 млн пасажирів та забезпечив планове зростання пасажиропотоку на 30%. Реалізація хабової моделі розвитку аеропорту сприяла збільшенню частки трансферних пасажирів на 37% до 1,3 млн осіб у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року (0,94 млн пасажирів).Нарощення динаміки розвитку аеропорту також стимулювало збільшення кількості рейсів з 33 тис. (6 місяців 2016 р.) до майже 41 тис. літаковильотів. Планові заходи з розбудови авіахабу дозволили «Борисполю» за півроку збільшити частку міжнародних рейсів на 22% та значно підвищити популярність авіаперельотів через ДП МА «Бориспіль».Нагадаємо, 25 червня аеропорт «Бориспіль» досяг рекордного денного пасажиропотоку за весь час своєї роботи, обслугувавши 39 594 пасажирів за день. Найбільший пасажиропотік було відзначено у напрямку Анталії, до якої протягом дня вирушило 5 970 пасажирів.У жовтні 2016 аеропорт був близьким до даного рекорду. Тоді під час чартерної «хасидської програми» за день було обслуговано 39 241 пасажирів.

    

З повагою,

Прес-служба

ДП МА "Бориспіль"

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x