Боїнг не планує відновлювати виробництво 767

Боїнг не планує відновлювати виробництво 767

На питання, чи планує Boeing відновити виробництво пасажирських літаків B767, віце-президент з маркетингу Ренді Тінсет відверто говорить: "Я не бачу такої перспективи". Раніше передбачалося, що цей літак повинен був стати підтримкою для авіакомпаній у разі затримок у виробництві нового літального апарату середнього сегменту (new midmarket aircraft).

Boeing все ще прагне вивести у 2024-2025 році на ринок літаки на 220-270 місць, які частково б замінили вузькофюзеляжні В757 і деякі В767. В середньому сегменті літак буде вміщувати 220-270 пасажирів і буде мати діапазон близько 5 000 миль. Він буде дешевшим в експлуатації на 40% від деяких широкофюзеляжних літаків, проте матиме менший діапазон, що у свою чергу забезпечить авіакомпаніям на 30-40% більше доходів, ніж вузькофюзелянжні літаки, маючи при цьому лише трохи більші витрати або таку саму ціну. Американські авіалінії, Delta Air Lines та United Airlines уже висловили свою зацікавленість у нових літаках.

Нещодано The Wall Street Journal висловив припущення, що United Continental Holdings (UAL.N), компанія, до якої належить серед інших United Airlines хоче замінити свої широкофюзеляжні літаки новими пасажирськими літаками Boeing 767. Якщо така співпраця все-таки відбудеться, американський концерн відновить виробництво через три роки. Американська авіакомпанія мала впровадити введення 767 на трансатлантичні маршрути та в Південній Америці. Скоріше за все, сторони дійшли остаточної згоди, і невдовзі United Airlines зможе додати до свого флоту новий літак середнього сегменту.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x