Boeing знайшов покупця на 200 літаків 737 MAX в Європі

Boeing знайшов покупця на 200 літаків 737 MAX в Європі

Велика група авіакомпаній в Європі International Airlines Group (IAG), в яку входять British Airways, Iberia, Aer Lingus і Level, оголосила в рамках авіасалону Ле-Бурже 2019 про намір купити 200 літаків Boeing 737 MAX. Про це інформує avianews.

У Boeing суму можливої ​​угоди оцінюють в $ 24 млрд за цінами каталогу без урахування можливої ​​знижки.

Зараз середньомагістральний флот авіакомпаній IAG складається тільки з літаків сімейства Airbus A320. Глава групи Віллі Уолш заявив, що модель 737 MAX розглядається для диверсифікації флоту в майбутньому з метою розвитку конкуренції (між виробниками, - прим.).

«Ми повністю впевнені в Boeing і очікуємо, що літак успішно повернеться в експлуатацію в найближчі місяці, отримавши дозвіл від регуляторів», - зазначив Уолш.

IAG має намір отримати модель 737 MAX 8, яка може перевозити до 178 пасажирів у 2-класному компонуванні, а також 737 MAX 10, розраховану на розміщення до 230 пасажирів.

На даний момент сторони підписали меморандум про взаєморозуміння, що фактично означає декларацію про наміри.

У разі фіналізації угоди, IAG має намір розподілити літаки між авіакомпаніями групи.

В даний час комерційні польоти всіх літаків 737 MAX зупинені для проведення доробок систем, які потрібні були для підвищення безпеки польотів після двох катастроф авіалайнерів моделі 737 MAX 8.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x