Boeing планує тісно співпрацювати з Embraer

Boeing планує тісно співпрацювати з Embraer

"Boeing наближається до угоди з бразильським Embraer", сказав Денніс Мюленбург, президент Boeing, в інтерв'ю CNBC. Компанія представила уряду Бразилії план щодо придбання 80-90 відсотків акцій нової компанії, яка включатиме відділ цивільних літаків Embraer.

Світові авіагіганти, компанія Boeing та бразильська компанія Embraer ведуть переговори з кінця минулого року. Таким чином, угода гігантів може назавжди змінити авіаційну галузь і одночасно відповісти на плани щодо контролю над найбільшим суперником Boeing - Airbus - над пасажирськими літаками Bombardier, CSeries. Американський концерн намагається отримати схвалення від уряду на це партнерство. Міністерство оборони Бразилії створило комісію для надання рекомендацій уряду щодо цього партнерства.

Уряд реагує на такий альянс у цивільній авіації відверто позитивно. Однак лишаються певні суперечливі моменти щодо військової авіації. Бразильська влади не хочуть, щоб компанія Embraer була куплена американською компанією, оскільки він хоче зберегти незалежність своїх військових програм. Державна скарбниця має близько 10 відсотків акцій у Embraer, але може блокувати стратегічні рішення щодо військових програм і запобігти будь-якій спробі взяти під контроль компанію. Боїнг, однак, заспокоює:

- Ми підготували таку структуру угоди, яка відповідатиме потребам всіх зацікавлених сторін. Я сподіваюся, ми зможемо досягти успіху. Ми досі маємо певну роботу, але ми робимо явний прогрес, сказав він. Мюленбург також оголосив, що компанія збільшить свої капітальні витрати пропорційно товарообігу, що підтверджується зниженням податкових бар'єрів у Сполучених Штатах. Боїнг хоче збільшити виробництво до 900 літаків на рік і доставити 810-815 в цьому році проти рекордного 763 в 2017 році. - У минулому році вони склали трохи більше 13 мільярдів доларів, в цьому році ми орієнтуємося на 15 мільярдів, - сказав президент американського концерну.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x