Boeing оновить літак 737 Max через авіакатастрофу

Boeing оновить літак 737 Max через авіакатастрофу

Boeing заявив, що в найближчі тижні з'явиться оновлення програмного забезпечення. Boeing 737 Max був створений у відповідь на Airbus '2010 A320, який був більш економічним. Модель 737 Max - це найшвидше продаваний літак в історії Boeing.

Окрім модернізації технології MCAS, Boeing змінює пілотні дисплеї, інструкції з експлуатації та спосіб навчання екіпажу. "Удосконалена інструкція управління польотами включає в себе вхідні дані кута атаки (AOA), обмежує команду стабілізатора у відповідь на помилкове зчитування кута атаки, і дає обмеження на команду стабілізатора, щоб зберегти траєкторію підйому", - сказано в заяві компанії.

Можна провести паралель з аварією на літаку 447 Air France в 2009 році, в якій був задіяний Airbus 330. У цьому випадку проблема між пілотною і автоматизованою системами була майже прямо протилежною: автопілот неочікувано вимкнувся, а пілоти мали замало досвіду щоб керувати літаком на такій висоті.

За словами Стіва Райта, доцента кафедри аерокосмічної інженерії UWE, який раніше працював в Airbus, останні збої, вплинуть на проектування схожих функцій які задіяні у інших літаках. Але всі важливі зміни будуть проходити поступово. «Які б не були зміни, з точки зору технологій, вони будуть повільними, пройде щонайменше п’ять років, перш ніж можливо буде побачити технологічні зміни в літаках, і сказати, що це через ефіопську катастрофу».

Раніше повідомлялося що  Boeing-737 MAX можуть неочікувано уходити в піке, через помилкові показники датчика та системи контролю польотів.  Попередження формувалося на попередніх результатах розслідування авіакатастрофи в Індонезії 29 жовтня 2018 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x