Авіаційна галузь у цілому світі бореться з кризою інфраструктури - IATA.

Авіаційна галузь у цілому світі бореться з кризою інфраструктури - IATA.

ІАТА занепокоєна тим, що зростаючі ціни на аеропортову інфраструктуру можуть призвести до серйозних проблем у галузі та понести за собою ризик для прибутковості авіаційної промисловості. Про це у своїй промові сказав генеральний директор ІАТА Олександр де Джуніак на Саміті авіаційного лідерства, що недавно відбувся у Сингапурі.

На підтвердження цієї сумної новини він навів кілька прикладів надзвичайно дорогих проектів в різних аеропортах світу – будівництво третьої злітної смуги в Лондон Хітроу за 20 мільярдів доларів та не менш дорогий проект щодо вдосконалення терміналу в аеропорту Чангі в Сингапурі. Він додав, що ІАТА намагається співпрацювати з керівництвом названих аеропортів та докладає всіх зусиль, аби допомогти оптимізувати витрати. Організація також неодноразово виступала із закликами до національних урядів з пропозицією залучати авіакомпанії до фінансування інфраструктурних проектів.

Джуніак підкреслив, що наразі є необхідним звертати увагу на витрати з самого початку та намагатися уникати великих проектів, які насправді не є потрібними та не зможуть повноцінно виконувати своє призначення у майбутньому.

«Ми наближаємося до глибокої кризи. Інфраструктура загалом не розвивається достатньо швидко, аби задовольнити зростаючий попит. Зовсім скоро ми побачимо, як завищені ціни на інфраструктуру відобразяться на цінах авіаквитків, а згодом – і на попиті пасажирів», - підсумував він. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x