"Авіалінії Антонова" відкрили представництво в США

Ан-124 "Руслан" Ан-124 "Руслан"

Як повідомляє Сьогодні, українська компанія "Авіалінії Антонова" нещодавно відкрила представництво в Х'юстоні (США, штат Техас).

Одним із перших замовників, що звернулися до представництва, стала космічна корпорація Orbital ATK. Ан-124-100 "Руслан" перевіз вироблений компанією супутник Al Yah 3. Незадовго до цього "Антонов" отримав замовлення на перевезення частини ракет для SpaceX.

"Руслан" доставив супутник з Вашингтона до столиці французької Гвіани Каєнни. Звідти супутник вирушив на космодром Куру. Для перевезення його помістили до контейнера, розміри якого становили 11,4 м в довжину, 4,6 м завширшки і 4,1 м у висоту, а загальна вага – 23 тонни.

Orbital ATK вперше розробила і провела великий супутник, оскільки раніше спеціалізувалася на менших космічних апаратах. "Це найбільший і найскладніший супутник з усіх, які ми коли-небудь створювали", – розповів віце-президент Orbital ATK Амер Хоурі.


Відомому українському транспортникові Ан-124 в грудні 2017 року минуло 35 років. "Руслан" досі є щонайменше 30-кратним рекордсменом, і не тільки через свої розміри. Незважаючи на вік, його системи не застаріли. Літак вільно приземляється на тих аеродромах, де інші повітряні судна відмовляються сідати.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x