Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" конкурує за цінами з лоукостами

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" конкурує за цінами з лоукостами

Після заходу в Україну Ryanair авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" перейшла на гібридну модель і поки явно конкурує за цінами з лоукостами. Про це в інтерв'ю ЕП заявив гендиректор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін.

За словами Рябкіна, після виходу Ryanair на український ринок відбулося зниження вартості квитка, що означає зниження прибутковості на одного пасажира.

"МАУ пішла в гібридну модель і поки явно конкурує за цінами з WizzAir і Ryanair. Більш того, за такими напрямками як Польща МАУ дешевше, ніж WizzAir і Ryanair", - сказав він.

"Є ряд напрямків, де вони тримають навіть нижчі ціни. Тому, звичайно, це не могло не позначитися на фінансовому становищі. Напевно, цей результат - це в тому числі наслідок зниження ціни на квитки", - додав гендиректор, коментуючи негативний фінансовий результат МАУ.

Відповідаючи на питання про ефект від Ryanair для "Борисполя", Рябкін заявив, що з початку року ірландська авіакомпанія перевезла 194 тисячі пасажирів.

"А в аеропорту "Бориспіль" за цей час було обслуговано 3,3 млн пасажирів. Вони показують гарний приріст, але сказати, що це якийсь істотний фактор я не можу", - підсумував глава аеропорту.

Нагадаємо, в березні авіакомпанія оприлюднила в системі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку інформацію, з якої випливає, що збиток авіаперевізника в 2018 році склав 2,696 млрд грн.

Для стабілізації фінансового становища МАУ заявила про уповільнення темпів розвитку на 2019 рік. Для цього компанія має намір зосередиться на відновленні флоту, а не на його збільшенні, а також призупинити розвиток мережі маршрутів.

Проте, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» за перший квартал 2019 року перевезла понад півтора мільйона пасажирів, що на 8% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x