Авіакомпанія «МАУ» за перший квартал 2019 року перевезла понад 1,5 мільйона пасажирів

Авіакомпанія «МАУ» за перший квартал 2019 року перевезла понад 1,5 мільйона пасажирів

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» за перший квартал 2019 року перевезла понад півтора мільйона пасажирів, що на 8% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

За вказаний період МАУ виконала 13 600 рейсів, а коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел склав 75%, що відповідає показникам 2018 року.

У той же час рівень пунктуальності рейсів МАУ протягом зазначеного періоду зріс та досяг 81% у порівнянні з 72% в 2018 році.

Обсяги перевезення вантажів та пошти склали 4 500 тон, що на 7% перевищує аналогічні показники минулого року.

Нагадаємо, в березні авіакомпанія оприлюднила в системі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку інформацію, з якої випливає, що збиток авіаперевізника в 2018 році склав 2,696 млрд грн.

Для стабілізації фінансового становища МАУ заявила про уповільнення темпів розвитку на 2019 рік. Для цього компанія має намір зосередиться на відновленні флоту, а не на його збільшенні, а також призупинити розвиток мережі маршрутів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x