Авіакомпанія «Iraqi Airways» відкриває Україну

Авіакомпанія «Iraqi Airways» відкриває Україну

10 квітня 2018 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» офіційно привітав нового партнера – авіакомпанію «Iraqi Airways».

Початок прямого авіасполучення між Києвом та Багдадом є результатом активізації двосторонніх відносин між Україною та Республікою Ірак. Співпраця у сфері культури та туризму розпочалася символічно прильотом гостей з Іраку, які ще ні разу не відвідували Україну. Перший рейс «Iraqi Airways» «Бориспіль» прийняв 3 квітня, а сьогодні офіційне відкриття маршруту.

Кількість рейсів на тиждень з Багдаду до Києва складатиме - 1 раз на тиждень, але у рейса є величезні перспективи на збільшення частот, - відзначив у своїй промові представник авіакомпанії «Iraqi Airways» Аль Каусі Махмуд Мустафа.

«Орієнтовні показники перевезених пасажирів в 2018 році - 800-1000 пасажирів. Все залежить від кількості рейсів. Наприклад, в період з травня по вересень суттєво зростає кількість студентів. Але наш пасажир, не тільки студент, а й бізнес, представники культури тощо», - сказав пан Махмуд.

Авіакомпанія «Iraqi Airways» — найбільша авіакомпанія Іраку, національний перевізник цієї країни і найстаріша на Близькому Сході. Базується в міжнародному аеропорту «Багдад» в Багдаді. Входить до складу учасників Арабської повітряної організації.


вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x