Авіакомпанія Emirates SkyCargo перевезла перший супутник, вироблений в ОАЕ

Авіакомпанія Emirates SkyCargo перевезла перший супутник, вироблений в ОАЕ

Emirates SkyCargo, арабський вантажний авіаперевізник, транспортував KhalifaSat - перший штучний супутник, розроблений та побудований інженерами космічного центру ім. Мухаммед бен Рашид (MBRSC) в Об'єднаних Арабських Еміратах.

На першому етапі космічного польоту, KhalifaSat був доставлений з Дубая до аеропорту Сеул-Інцзон в Південній Кореї на борту вантажного літака, спеціально призначеного для цієї мети - Boeing 777 Emirates SkyCargo. З цього приводу перевізник презентував літак у лівреї, присвяченій цій особливій події.

Проект KhalifaSat був створений у 2013 році за ініціативою Його Високості шейха Мухаммедом бін Рашидом аль-Мактумом, віце-президентом та прем'єр-міністром Об'єднаних Арабських Еміратів та еміром Дубая, з метою створення першого штучного супутника в ОАЕ. Після підняття на орбіту в 2018 році супутник дистанційного зондування буде робити знімки Землі для потреб різних галузей промисловості.

- У минулому лінії Emirates SkyCargo перевозили різні незвичайні вантажі, однак особлива відмінність теперішнього проекту- можливість перенесення першого супутника, виробленого в ОАЕ. Ми раді, що ми можемо служити нашим досвідом у сфері повітряного транспорту в цьому важливому, історичному моменті, - сказав Набіль Султан, перший віце-президент відділу Emirates, Cargo.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x