«Антонов» планує запустити виробництво принципово нових літаків

«Антонов» планує запустити виробництво принципово нових літаків

Стало відомо про створення спільної робочої групи, що складатиметься з фахівців «Укроборонпрому» та заводу «Антонов». Ця група впродовж наступного місяця повинна розробити нову програму розвитку підприємства. Таке рішення було прийнято в ході робочої наради на ДП «Антонов», проведення якої ініціював генеральний директор Укроборонпрому Павло Букін.

"Ключовим механізмом розвитку підприємства має бути чіткий план розвитку "Антонова". "Антонов" є лідером авіаційного кластеру Укроборонпрому, як провідний інноваційний центр авіабудування світового рівня. Цей план має бути розроблений робочою групою, до складу якої увійдуть фахівці "Антонова" та Укроборонпрому. І одним із завдань Концерну є забезпечення можливості опанування "Антоновим" нових компетенцій у співпраці з міжнародними партнерами. "Антонов" здатний стати ланкою у міжнародному ланцюгу авіабудування", – заявив під час наради Букін.

Окрему уваги він звернув на необхідність випуску літаків у інтересах Міноборони України. Таке виробництво дасть можливість створити принципово нові зразки літаків і значно розширити можливості Збройних Сил України.

Варто відзначити, що ця робоча нарада стала першими відвідинами генерального директора Укроборонпрому Павла Букіна підприємства, яке входить до складу Концерну.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x