«Антонов» підписав меморандум з Саудівською Аравією

«Антонов» підписав меморандум з Саудівською Аравією

Стало відомо про підписання меморандуму між керівництвом ДП «Антонов» та представниками Саудівської Аравії стосовно виробництва літаків Ан-132. Це багатоцільові літаки, хоча основним їх призначенням є перевезення військових і військового обладнання.

Документ є тристороннім, це меморандум про взаєморозуміння щодо організації виробництва Aн-132, який підписали компанія Taqnia Aeronautics, підрозділ саудівської Technology Development and Investment Co, українське ДП "АНТОНОВ" і WAHAJ, філія SIPCHEM.

"Цей Меморандум є наступним кроком у розвитку нашої взаємодії за програмою Ан-132. Ми високо цінуємо цю співпрацю. Це вигідно для всіх ключових партнерів, а також компаній, що беруть участь у проекті. Наш новий продукт повинен зайняти гідне місце на світовому ринку ", — зазначив президент ДП "Антонов" Олександр Кривоконь.

"Ця угода — ще одне свідоцтво того, як WAHAJ виконує свою задачу розвитку до рівня світового постачальника компонентів і систем для авіакосмічної промисловості. Ми твердо переконані, що ця подія стане відправною точкою в перетворенні виробничої екосистеми Королівства і стане прикладом для інших міжнародних компаній авіаційного сегмента", — сказав генеральний менеджер WAHAJ Айман А Аль Хазмі.

Повідомляється, що протягом першого етапу співпраці на ДП «Антонов» буде побудована початкова партія серійних Ан-132. Роботи проводитимуться у кооперації з TAQNIA і WAHAJ. Головним виконавцем роботі наразі буде українське державне підприємство, а іноземні партнери вироблятимуть агрегати та елементи відповідно до коопераційної схеми.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x