Air France на зимовий сезон припинить польоти в Україну

Air France на зимовий сезон припинить польоти в Україну

Air France не виконуватиме польоти в Україну в сезоні зимової навігації 2019/2020 років, призупинивши рейси Париж-Київ. Про це свідчить інформація з системи бронювання авіаперевізника, інформує avianews.

Останній рейс в цьому році в столиці України авіакомпанія здійснить 26 жовтня. З 27 жовтня в продажу доступні квитки тільки на рейси код-шерінгового партнера Air France - авіакомпанії МАУ. Причини подібного рішення поки що не відомі.

Відновить виконання власних рейсів Париж-Київ Air France з початком літньої навігації, 29 березня 2020 року, з колишньою частотою два рази на день.

В даний час польоти між Києвом і Парижем виконують три авіакомпанії - Air France і МАУ по два рази в день, Aigle Azur - три рази в тиждень. З 11 червня рейси Київ-Париж відкриє SkyUp з частотою три рази в тиждень.

Читайте також: Авіакомпанія «Мотор Січ» відкриє прямі рейси Ужгород-Київ замість закритих зі Львова

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x