Аеропорт «Запоріжжя» у травні показав значний приріст пасажироперевезень

Аеропорт «Запоріжжя» у травні показав значний приріст пасажироперевезень

У травні запорізькому аеропорту вдалося майже на 40% перевищити показники пасажироперевезень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це випливає зі статистики, опублікованої прес-службою підприємства.

Значний сплеск кількості пасажирів спостерігався як на внутрішніх, так і на міжнародних напрямках.

Зокрема, на міжнародних лініях було перевезено майже 40 тисяч пасажирів, що на 40% більше ніж в минулому році.

На внутрішніх лініях цей показник виріс на 35% (обслужені 9700 пасажирів). Всього за травень через запорізькі повітряні ворота пройшли майже 50 тисяч осіб.

Всього за п'ять місяців поточного року аеропорт збільшив свої показники майже на 20%, в порівнянні з минулим роком. Через термінали запорізької повітряної гавані пройшли 185 тисяч пасажирів, тоді як в минулому році цей показник становив 154 тисяч.

Найбільшим попитом традиційно користувалися міжнародні напрямки, на яких обслужені більше 136,5 тисяч пасажирів, на внутрішніх авіалініях - майже 50 тисяч.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x