Аеропорт Ужгорода після трирічної перерви відновив роботу

Аеропорт Ужгорода після трирічної перерви відновив роботу

Сьогодні, 15 березня, після трирічної перерви відновив роботу аеропорт Ужгорода, прийнявши перший в 2019 році рейс авіакомпанії "Мотор Січ". Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час відкриття авіасполучення з аеропорту.

«Сьогодні справді історичний день. Після трирічної перерви відновив роботу аеропорт Ужгорода. Президент України Петро Порошенко сказав: «Аеропорт має працювати!». Міністерство інфраструктури разом із Державіаслужбою, Украерорухом і нашими європейськими колегами провели велику роботу. Сьогодні ми відповідаємо Президентові: «Аеропорт працює!». Є перший рейс сполученням Київ – Львів − Ужгород авіакомпанії «Мотор Січ»,− заявив Володимир Омелян.

Як відомо, рейси будуть виконуватися по маршруту Київ-Львів-Ужгород. Виліт з Києва буде здійснюватися о 10:00, зупинка у Львові становитиме 1 годину 15 хвилин, переліт в Ужгород буде здійснюватися з 12:30 до 13:00. Загальний час шляху з Києва в Ужгород складе 3 години. На зворотному шляху передбачена більш тривала зупинка у Львові, через що дорога з Ужгорода до Києва займе 4 години 40 хвилин.

Читайте також: Хто власники найбільших авіакомпаній України

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x