Аеропорт Пекіна скоро зможе обігнати Атланту за рівнем пасажиропотоку.

Аеропорт Пекіна скоро зможе обігнати Атланту за рівнем пасажиропотоку.

Міжнародному аеропорту Шоуду у Пекіні залишився всього один крок від здобуття титулу аеропорту, що обслуговує найбільшу кількість пасажирів у світі. Наразі це місце посідає аеропорт Хартсфілд-Джексон в Атланті, але зовсім скоро ситуація може радикально змінитися.

У понеділок, 5 лютого, керівництво аеропорту в Пекіні виступило із заявою, у якій ішлося про те, що протягом 2017 року підприємство обслужило 95,8 млн. пасажирів. Такі вражаючі результати дозволити скоротити розрив між найбільшим азійським аеропортом та Хартсфілд-Джексоном в Атланті.

Прогнози підтверджують, що уже в 2022 році Китай буде випереджати США як найбільший у світі авіаринок. Щоб впоратися зі стрімким збільшенням кількості рейсів, Пекін розпочав будівництво величезного аеропорту у передмісті вартістю 1 млрд. доларів. Відкриття планується наступного року.

Планується, що новий аеропорт буде обслуговувати до 100 мільйонів пасажирів на рік, а згідно з поточними оцінками експертів, існуючі та нові аеропорти будуть приймати 170 мільйонів мандрівників щорічно уже до 2025 року. Крім цього, новий аеропорт був визначений органами влади як центр для членів альянсу SkyTeam, глобальної авіакомпанії, включаючи China Eastern Airlines Corp. та China Southern Airlines Co.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x