Аеропорт Харків завершив січень 2019 року 20% зростанням пасажиропотоку

Аеропорт Харків завершив січень 2019 року 20% зростанням пасажиропотоку

Пасажиропотік в аеропорту Харків в січні 2019 року збільшився на 20% в порівнянні з січнем 2018 року і склав 71,8 тис. осіб. Про це інформує avianews.

Основне зростання було досягнуто за рахунок міжнародних напрямків - на них пасажиропотік збільшився на 25% до 55,5 тис. осіб, в той час як внутрішній пасажиропотік зріс на 7% до 16,3 тис. осіб.

Число вильотів літаків з Харкова в січні 2019 року зросло на 2% в порівнянні з січнем 2019 року і склало 321. Кількість внутрішніх рейсів впало на 13% до 90 вильотів, проте цей показник був компенсований зростанням числа вильотів міжнародних рейсів на 9% до 231.

За даними аеропорту Харків, в січні 2019 року найбільш популярними напрямками стали Стамбул (Turkish Airlines, Pegasus Airlines), Київ (МАУ), Шарм-ель-Шейх (SkyUp, Роза Вітрів, МАУ, Azur Air Ukraine, Bravo Aiways), Варшава (LOT) і Відень (Wizz Air).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x