Аеропорт "Бориспіль" побив рекорд денного пасажиропотоку завдяки фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Аеропорт "Бориспіль" побив рекорд денного пасажиропотоку завдяки фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Аеропорт «Бориспіль» 27 травня, в день вильоту вболівальників після проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, обслужив 53,7 тис. осіб і 418 рейсів, що є абсолютним рекордом денного пасажиропотоку за всю історію підприємства і на 85% і 72% відповідно перевищило показник за аналогічний день 2017 року.

Про це повідомив гендиректор аеропорту Павло Рябікін, інформує  avianews.

«Для порівняння на фінал Євро-2012 у нас було 38 тис. пасажирів, в минулому році ми один раз перетнули позначку в 40 тис. чоловік», - розповів він.

Перед проведенням футбольного матчу в Києві «Бориспіль» прийняв 31 чартерний рейс із 6393 вболівальниками «Реалу», 40 рейсів із 8822 вболівальниками «Ліверпуля», три літаки, якими прилетіли офіційні делегації Іспанії, Габону і Чехії, 72 рейси бізнес-авіації, а також тимчасово відновив роботу терміналу B для обслуговування вболівальників «Реалу».

Всього аеропорт в період з 24 по 28 травня обслужив на приліт і виліт додатково 52,3 тис. пасажирів, перельоти яких були пов'язані з проведенням в Києві фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, а також додатково прийняв 17 широкофюзеляжних літаків, серед яких Boeing 787 Ethiopian Airlines , A330 і A340 Iberia, A330 South African Airways, Boeing 747 Wamos Air, Boeing 767 Blue Panorama, Boeing 767 TUI, A330 XL Airways.

Завдяки додатковому навантаженню підприємство отримало 31,377 млн додаткового чистого доходу, з яких 7,547 млн грн припало на неавіаційні доходи і 23,83 млн грн - на авіаційні.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x