Аеропорт "Бориспіль" готується привітати 10-мільйонного пасажира

Аеропорт "Бориспіль" готується привітати 10-мільйонного пасажира

Міжнародний Аеропорт "Бориспіль" готується привітати 10-мільйонного пасажира вже наступного тижня. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Пасажиропотік Міжнародного аеропорту «Борисполь» у вересні склав 1,29 млн осіб та забезпечив 20% зростання до показника минулого року. З початку 2018 року аеропорт «Бориспіль» обслужив 9,49 млн пасажирів.

Пасажиропотік аеропорту «Бориспіль» щорічно зростає, і в цьому році 10-мільйонного пасажира зустрічають у жовтні, що на два місяці раніше ніж в минулому.

"За розрахунками наш «щасливчик» відлітатиме з «Борисполя» у вівторок, 16 жовтня 2018 року. Запрошуємо представників ЗМІ до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» долучитися до привітань та святкування", - інформують у прес-службі.

Темпи зростання українського аеропорту втричі вище ніж середньоєвропейські, тому «Бориспіль» стабільно, з 2017 року, знаходиться у трійці лідерів крупних європейських аеропортів за показником темпів зростання. Рекордні показники обсягів перевезень забезпечують стабільне покращення фінансового результату та платежів до бюджету. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x