Авіапасажирам, можливо, доведеться платити «вуглецевий збір», щоб компенсувати викиди шкідливих газів

Авіапасажирам, можливо, доведеться платити «вуглецевий збір», щоб компенсувати викиди шкідливих газів

Авіапасажирам, можливо, доведеться платити додатковий «вуглецевий збір» на рейсах в рамках урядової ініціативи щодо скорочення викидів CO2 і подолання кліматичної кризи.

Міністри Великобританії сподіваються, що це підвищить обізнаність про вплив громадського транспорту на навколишнє середовище. Додаткові кошти будуть використані для підтримки екологічно чистих проектів, таких як посадка дерев для скорочення викидів шкідливих газів.

Уряд висловив надію, що ця ініціатива «підштовхне споживчий вибір до менш забруднюють варіантів подорожі».

Міністр транспорту Великобританії, Кріс Грейлінг наголосив: «Зміна клімату стосується кожного з нас, і ми прагнемо до того, щоб транспорт грав свою роль в забезпеченні чистих, нульових викидів шкідливих газів до 2050 року. Схема компенсації може допомогти інформувати мандрівників про те, скільки шкідливих газів виробляє їх подорож, і надати можливість фінансувати такі проекти, як посадка дерев, для компенсації цих викидів. Проте, ми як і раніше націлені на розробку, виробництво і впровадження технологій з нульовим рівнем викидів на всіх видах транспорту ».

У минулому році третина викидів вуглекислого газу припала на один тільки транспорт Великобританії.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x