Анонс круглого столу «Шлях до майбутнього Укрзалізниці», що пройде в Міністерстві інфраструктури України

Анонс круглого столу «Шлях до майбутнього Укрзалізниці», що пройде в Міністерстві інфраструктури України

28.05.2019 з 11:00 в пройде круглий стіл «Шлях до майбутнього Укрзалізниці».

В рамках заходу відбудуться два круглих столи.

На першому круглому столі, який почнеться об 11:00 представники МІУ, Голова Експертної ради при МІУ, представники профспілок залізничників України, експерти, громадські активісти, обговорять питання, щодо реального стану справ вимог профспілок до керівництва АТ «Укрзалізниця», проблеми взаємовідносин між колективом та АТ «Укрзалізниця», вплив громадських об’єднань та громадських діячів у взаємовідносинах з АТ «Укрзалізниця».

На другому круглому столі, що розпочнеться о 14:00 будуть присутні провідні експерти у залізничній галузі, представники колишнього керівництва «Укрзалізниці» та її філій, депутати Верховної ради України. Мета заходу: оцінка реального стану справ АТ «Укрзалізниця», обговорення питання про можливість формування ради АТ «Укрзалізниця».

За результатами заходів будуть сформовані резолюції, які будуть направлені до Кабінету міністрів України, Міністерства інфраструктури України, а також буде опублікована в засобах масової інформації.

Всіх бажаючих взяти участь у заході, запрошуємо направити лист на реєстрацію за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з вказанням прізвища, ім’я та по батькові, організацію, яку представляєте. Кінцевий термін реєстрації 12:00 27.05.2019р.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x