3-й щорічний Український форум агробізнесу

3-й щорічний Український форум агробізнесу

19 листопада, відбувся «3-й щорічний Український форум агробізнесу» в Premier Palace Hotel.

Форум зібрав видатних аграріїв та держслужбовців на одному майданчику, де було охопленно широкий спектр тем, включаючи інвестиції, нові експертні ринки, логістику та інфраструктуру.

Захід складався з 4 сесій: 

  • Сесія 1: Ключові пріоритети нового Уряду і парламенту для забеспечення подальшого зростання і розвитку українського АПК;
  • Сесія 2: Фокус на фінансах та інвестиціях, і де вони можуть принести найбільшу користь;
  • Сесія 3: Приклади з практики інновацій ті впровадження новітних технологій провідними агропромисловими групами;
  • Сесія 4: Круглий стіл з питань формування земельного ринку за участю відомих аграріїв ті державних діячів.

«На сьогодні є три зацікавлені сторони земельної реформи: держава, землевласник та бізнес. Якщо ми хочемо такий темп розвитку економіки, який заявив Прем’єр Міністр України Гончарук, а це 40% за наступні 5 років, то нам потрібно впроваджувати реформи, а саме: земельна реформа, приватизація, покращення бізнес клімату, покращення ліцензійної привабливості, список можливо продовжуват»,- прокоментував представник Easy Business Дмитро Ливч.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x