23-річна Ганна Калинчук прокоментувала своє гучне призначення люстратором

23-річна Ганна Калинчук прокоментувала своє гучне призначення люстратором

Головна люстратор України Ганна Калинчук розповіла, що зараз її порівнюють з молодою заступницею Арсена Авакова – Анастасією Деєвою.

Відповідний допис з’явився на її сторінці у Facebook.

Дівчина підкреслює, що вона була готовою до закидів недоброзичливців, які провели "аналіз" її особистих і політичних уподобань.Було б наївно сподіватись, що хтось напише про мене щось добре. Так, я молодий юрист, у мене вища освіта одного з провідних ВНЗ цієї країни та я 2 роки пропрацювала з Тетяною Козаченко над інститутом люстрації в Україні, я знаю про неї все (без перебільшень). І наостанок – ключова теза виконання мною обов’язків директора департаменту, як і оголосив Міністр юстиції, – до проведення конкурсу на відповідну посаду, 

– зазначила Калинчук.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x