У Харкові з 6 по 9 червня 2019 року пройде Міжнародний форум «Транспортні Дні»

У Харкові з 6 по 9 червня 2019 року пройде Міжнародний форум «Транспортні Дні»

В місті Харкові з 6 по 9 червня 2019 року пройде Міжнародний форум «Транспортні Дні».

У заході візьмуть участь представники Міністерства інфраструктури України, Харківської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету і комунальних підприємств Харківської міської ради, АТ «Укрзалізниця», АТ «Укрпошта», Укравтодору, операторів обласних дорожніх фондів, митниці, Укртрансбезпеки.

Харків – потужний транспортний вузол та індустріальний центр всієї України, саме тут зосереджено багато підприємств транспортного машинобудування та інфраструктури. І саме тому Перший форум «Транспортні Дні» пройде в Першій столиці в стінах Українського державного університету залізничного транспорту.

Мета проведення заходу: створення передумов для формування єдиного транспортного ринку України в цілому та східного регіону зокрема, налагодження контактів у форматі B2B.

Програмою Форуму перебачено широке коло заходів. Зокрема учасники Форуму матимуть змогу долучитися до роботи XV науково-практичної конференції «Міжнародна транспортна інфраструктура, індустріальні центри та корпоративна логістика», яка завжди відрізнялася великою кількістю практичних питань порядку денного, а цьогоріч, зважаючи на п’ятнадцяту річницю, стане робочим майданчиком для вчених та практиків з різних країн світу. Ще одним важливим заходом стане виставка Kharkiv Expo Trans 2019, на якій ви зможете презентувати свою компанію широкому колу відвідувачів. Також участь у Форумі дасть Вам змогу поглибити свої знання підчас майстер-класів, екскурсій на виробництво та бізнес-тренінгів.

Контактні дані для зв’язку з оргкомітетом:

+38 057 755 94 60,

+38 095 109 85 65,

+38 091 608 67 45,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформацію про Форум можна буде знайти на сайті http://transport-days.inf.ua.

Форум «Транспортні Дні» – це новий комунікаційний майданчик, створений професіоналами галузі для Вас.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x